Ing. Drahomír Běťák
organizační a ekonomický poradce
Karla Čapka 2309
697 01   Kyjov
IČO: 42307384

Skrblík - verze 1.118 z 2008-08-24

Změny ve funkcích programu

(Níže uvedené změny byly do programu od vydání předchozí verze doplňovány průběžně, takže značná část uživatelů již některé má nainstalovány.)

Příkazy k úhradě do souboru KPC
V minulé verzi 1.117 z 2007-10-28 byla zavedena varianta příkazů k úhradě do souboru KPC. Dosud ale nešlo volit jméno a umístění výstupního KPC souboru. V dnešní verzi je toto doplněno. Nastavení se otevírá ve volbě Účetnictví / Banka / Příkazy k úhradě / Nastavení parametrů.
Soupiska příkazů k úhradě
Byl doplněn celkový součet za sestavu, potlačen tisk prázdných řádků. V případě používání příkazů do souboru KPC se na konci soupisky tiskne jméno exportního souboru včetně celé cesty k němu.
Saldokonto
Formulář pro ruční zadávání a opravy saldokonta (dostupné ve volbě Účetnictví / Údržba / Ruční párování dokladů) je nově setříděn podle saldokontní částky. Dosud byl podle data dokladu.
Nová sestava
Byla přidána sestava Sestava speciální. Je modifikována ze sestavy Tisk účtu s přidaným sloupcem variabilního symbolu. Sestava je dostupná z menu Účetnictví / Účetní sestavy.
Modul 'Dlouhodobý majetek'
Byla dokončena práce s dlouhodobým majetkem. Celý systém práce s dlouhodobým majetkem je dostupný z Hlavního menu programu, volba Majetek. Zprovozněno je zatím vše kromě odpisů. V tiskových sestavách majetku je zatím hotov pouze tisk inventurních soupisů podle jednotlivých místností. Zbývá doplnit tisk soupisek majetku a tisk inventárních samolepicích štítků. Uživatele, kteří budou mít případné speciální požadavky na další funkčnosti modulu Majetek, prosím o sdělení jejich podnětů.
!!!Upozornění!!!
Uživatelé, kteří již mají naplněn dlouhodobý majetek ve stávající verzi programu, tuto verzi nesmí instalovat bez přítomnosti dodavatele!!! Jinak se u nich stane celý pořízený majetek nedostupným!

Zpět 
 
Pošta: betak@betak-dr.cz
Telefon: 518 612 672
Mobil: 608 435 283

Poslední úpravy:  neděle, 24. srpna 2008.